OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Add
tr: Ekle

en: Roles
tr: Roller

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Add user
tr: Kullanıcı ekle

en: Show
tr: Göster

en: Add Block
tr: Blok Ekle

en: Configure block
tr: Bloğu yapılandır

en: Configure permissions
tr: Yetkileri ayarla

en: Permissions
tr: İzinler

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Add role
tr: Rol ekle

en: Manage Content
tr: İçeriği Yönet
