OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Show
bn: দেখাও

en: Configure block
bn: ব্লক কনফিগার করুন
