OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc2) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Add
fil: Idagdag

en: Roles
fil: Mga papel

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: Add user
fil: Magdagdag nang tagagamit

en: Configure block
fil: Ayusin ang mga tipak

en: Permissions
fil: Mga pahintulot

en: Blocks
fil: Mga tipak
