OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Add
ka: დამატება

en: Roles
ka: როლები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: Show
ka: ჩვენება

en: Add Block
ka: ბლოკის დამატება

en: Configure block
ka: ბლოკის კონფიგურირება

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Add role
ka: როლის დამატება
