OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Add
lv: Pievienot

en: Roles
lv: Lomas

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Users
lv: Lietotāji

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Show
lv: Rādīt

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Configure permissions
lv: Konfigurēt tiesības

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Blocks
lv: Bloki

en: Add role
lv: Pievienot lomu
