OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Add
sv: Lägg till

en: Roles
sv: Roller

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Users
sv: Användare

en: Add user
sv: Lägg till användare

en: Show
sv: Visa

en: Add Block
sv: Lägg till block

en: Configure block
sv: Konfigurera block

en: Configure permissions
sv: Konfigurera behörigheter

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Blocks
sv: Block

en: Add role
sv: Lägg till roll
