OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc4) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Add
ca: Afegeix

en: Roles
ca: Rols

en: Configuration
ca: Configuració

en: Users
ca: Usuaris

en: Add user
ca: Afegeix un usuari

en: Show
ca: Mostra

en: Add Block
ca: Afegeix un bloc

en: Configure block
ca: Configura el bloc

en: Configure permissions
ca: Configura permisos

en: Permissions
ca: Permisos

en: Blocks
ca: Blocs

en: Add role
ca: Afegeix un rol

en: Start Page
ca: Pàgina d'inici
