OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc4) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Add
hi: जोड़ें

en: Roles
hi: भूमिका

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Add user
hi: सदस्य जोडें

en: Show
hi: दिखाये

en: Add Block
hi: ब्लॉक जोड़ें

en: Configure block
hi: ब्लॉक को विन्यस्त करें

en: Configure permissions
hi: विन्यास अनुमतियाँ

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: Blocks
hi: ब्लॉक
