OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc4) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Add
hr: Dodaj

en: Roles
hr: Uloge

en: Configuration
hr: Postavke

en: Users
hr: Korisnici

en: Add user
hr: Dodaj korisnika

en: Show
hr: Prikaži

en: Add Block
hr: Dodaj Blok

en: Configure block
hr: Uredi blok

en: Configure permissions
hr: Podesi dopuštenja

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Add role
hr: Dodaj ulogu
