OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc4) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Users
hu: Felhasználók

en: Add user
hu: Felhasználó létrehozása

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Add Block
hu: Blokk hozzáadása

en: Configure block
hu: Blokk beállítása

en: Configure permissions
hu: Jogosultságok beállítása

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Add role
hu: Szerepkör létrehozása

en: Start Page
hu: Kezdőoldal

en: Manage Content
hu: Tartalom kezelése
