OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc4) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Add
ja: 追加

en: Roles
ja: 役割

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Users
ja: ユーザー

en: Add user
ja: ユーザーを追加

en: Show
ja: 表示

en: Add Block
ja: ブロックを追加

en: Configure block
ja: ブロックの設定

en: Configure permissions
ja: 権限の設定

en: Permissions
ja: 権限

en: Blocks
ja: ブロック

en: Add role
ja: 役割の追加

en: Google Analytics
ja: Google アナリティクス
