OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Show
my: ပြပါ

en: Configure block
my: Block ကို ပြင်ဆင်ရန်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ
