OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc4) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Add
nl: Toevoegen

en: Roles
nl: Rollen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Add user
nl: Gebruiker toevoegen

en: Show
nl: Weergeven

en: Add Block
nl: Blok toevoegen

en: Configure block
nl: Blok instellen

en: Configure permissions
nl: Toegangsrechten instellen

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Blocks
nl: Blokken

en: Add role
nl: Rol toevoegen

en: Start Page
nl: Startpagina

en: Manage Content
nl: Inhoud beheren
