OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc4) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Add
oc: Apondre

en: Roles
oc: Ròtles

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Users
oc: Utilizaires

en: Add user
oc: Apondre un utilizaire

en: Show
oc: Afichar

en: Configure block
oc: Configurar lo blòt

en: Configure permissions
oc: Configurar los dreits d'accès

en: Blocks
oc: Blòts

en: Add role
oc: Apondre un ròtle
