OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc4) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Add
pl: Dodaj

en: Roles
pl: Role

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Show
pl: Pokaż

en: Add Block
pl: Dodaj blok

en: Configure block
pl: Konfiguracja bloku

en: Configure permissions
pl: Konfiguracja uprawnień

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Blocks
pl: Bloki

en: Add role
pl: Dodaj rolę

en: Manage Content
pl: Zarządzaj zawartością
