OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc4) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Add
ps: زیاتول

en: Configuration
ps: سازول

en: Users
ps: غړي

en: Add user
ps: غړی زیاتول

en: Show
ps: ښوول

en: Add Block
ps: غونډ زیاتول

en: Permissions
ps: اجازې

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Add role
ps: دنده (رول) زیاتول
