OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc4) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Add
pt: Adicionar

en: Roles
pt: Papéis

en: Configuration
pt: Configurações

en: Users
pt: Usuários

en: Add user
pt: Adicionar usuário

en: Show
pt: Exibir

en: Add Block
pt: Adicionar Bloco

en: Configure block
pt: Configurar bloco

en: Configure permissions
pt: Configurar permissões

en: Permissions
pt: Permissões

en: Blocks
pt: Blocos

en: Add role
pt: Adicionar papel

en: Manage Content
pt: Gerenciar conteúdo
