OpenFed Switcher (7.x-1.1-rc4) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Add
uk: Додати

en: Roles
uk: Ролі

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Users
uk: Користувачі

en: Add user
uk: Додати користувача

en: Show
uk: Показати

en: Add Block
uk: Додати блок

en: Configure block
uk: Налаштувати блок

en: Configure permissions
uk: Налаштувати повноваження

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Blocks
uk: Блоки

en: Add role
uk: Додати роль

en: Start Page
uk: Початкова сторінка

en: Manage Content
uk: Керувати вмістом
