OpenFed Switcher (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Roles
af: Rolle

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Users
af: Gebruikers

en: Add user
af: Voeg gebruiker by

en: Show
af: Vertoon

en: Configure block
af: Verstel blok

en: Permissions
af: Regte

en: Blocks
af: Blokke

en: Add role
af: Voeg rol by.
