OpenFed Switcher (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Roles
az: Rollar

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Add user
az: İstifadəçi əlavə edin

en: Show
az: Göstər

en: Configure block
az: Bloku konfiqurasiya edin

en: Permissions
az: İcazələr

en: Blocks
az: Bloklar

en: Add role
az: Rol əlavə edin
