OpenFed Switcher (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Roles
da: Roller

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Users
da: Brugere

en: Add user
da: Tilføj bruger

en: Show
da: Vis

en: Add Block
da: Tilføj blok

en: Configure block
da: Indstil blok

en: Configure permissions
da: Tilladelser

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Blocks
da: Blokke

en: Add role
da: Tilføj rolle
