OpenFed Switcher (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Add user
km: បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Configure block
km: ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ប្លុក

en: Configure permissions
km: កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​សិទ្ធិ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Add role
km: បន្ថែម​តួ​នាទី
