OpenFed Switcher (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Roles
vi: Vai trò

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Users
vi: Người dùng

en: Add user
vi: Thêm người dùng

en: Show
vi: Hiện

en: Configure block
vi: Cấu hình khối nội dung

en: Configure permissions
vi: Cấu hình quyền hạn

en: Permissions
vi: Quyền

en: Blocks
vi: Khối

en: Add role
vi: Tạo vai trò
