OpenFed Switcher (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Add
et: Lisa

en: Roles
et: Rollid

en: Configuration
et: Seadistus

en: Users
et: Kasutajad

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Show
et: Näita

en: Add Block
et: Lisa plokk

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Configure permissions
et: Ligipääsuõiguste seadistamine

en: Permissions
et: Õigused

en: Blocks
et: Plokid

en: Add role
et: Lisa roll
