OpenFed Switcher (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Add
it: Aggiungi

en: Roles
it: Ruoli

en: Configuration
it: Configurazione

en: Users
it: Utenti

en: Add user
it: Aggiungi un utente

en: Show
it: Mostra

en: Add Block
it: Aggiungi blocco

en: Configure block
it: Configura blocco

en: Configure permissions
it: Configura permessi

en: Permissions
it: Permessi

en: Blocks
it: Blocchi

en: Add role
it: Aggiungi ruolo

en: Manage Blocks
it: Gestione blocchi
