OpenFed Switcher (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Add
jv: Tambah

en: Roles
jv: Parāgā

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Users
jv: Panganggo

en: Add user
jv: Tambah panganggo

en: Show
jv: Kétoknā

en: Configure block
jv: Konfigurasi Blok

en: Configure permissions
jv: Konfigurasi kawenangan

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Blocks
jv: Blok

en: Add role
jv: Tambahnā parāgā
