OpenFed Switcher (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು
