OpenFed Switcher (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Add
ro: Adaugă

en: Roles
ro: Roluri

en: Configuration
ro: Configurație

en: Users
ro: Utilizatori

en: Add user
ro: Adaugă utilizator

en: Show
ro: Arată

en: Add Block
ro: Adaugă Bloc

en: Configure block
ro: Configurați blocul

en: Configure permissions
ro: Configurare permisiuni

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Add role
ro: Adaugă un rol
