OpenFed Switcher (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Add
sl: Dodaj

en: Roles
sl: Vloge

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Users
sl: Uporabniki

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika

en: Show
sl: Prikaži

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok

en: Configure permissions
sl: Nastavi pravice

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Blocks
sl: Bloki

en: Add role
sl: Dodaj vlogo
