OpenFed Switcher (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Add
is: Bæta við

en: Roles
is: Hlutverk

en: Users
is: Notendur

en: Add user
is: Bæta við notanda

en: Show
is: Sýna

en: Configure block
is: Stilla blokk

en: Permissions
is: Réttindi

en: Blocks
is: Blokkir

en: Add role
is: Bæta við hlutverki
