OpenFed Switcher (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Add
ug: قوشۇش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Add user
ug: ئەزا قوشۇش

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Configure block
ug: تارماق رايوننى تەڭشەش

en: Configure permissions
ug: ھوقۇقنى تەڭشەش

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Add role
ug: ئەزا گوروپپىسى قوشۇش
