Openfed CMS Theme (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Read more
ast: Lleer más

en: File
ast: Ficheru

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Password
ast: Clave

en: Multiple select
ast: Escoyeta múltiple

en: Label
ast: Etiqueta

en: Top
ast: Cimeru

en: Text
ast: Testu

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Navigation
ast: Navegación
