OpenFed CMS Theme (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Read more
be: Чытаць далей

en: File
be: Файл

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Password
be: Пароль

en: Multiple select
be: Мносны выбар

en: Label
be: Подпіс

en: Top
be: Верх

en: Text
be: Тэкст

en: Bottom
be: Знізу

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Tools
be: Прылады

en: You are here
be: Вы тут

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Enable or disable the display of certain page elements.
be: Уключыць або адключыць паказ пэўных элементаў старонак.

en: Subscribe to @feed-title
be: Падпісацца на @feed-title
