Openfed CMS Theme (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: File
bn: ফাইল

en: Date
bn: তারিখ

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: You are here
bn: আপনি এখানে

en: Subscribe to @feed-title
bn: @feed-title এ সাবস্ক্রাইব করুন
