OpenFed CMS Theme (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Read more
ca: Llegeix més

en: File
ca: Fitxer

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Password
ca: Contrasenya

en: Multiple select
ca: Selecció múltiple

en: Label
ca: Etiqueta

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: Tools
ca: Eines

en: Messages
ca: Missatges

en: Display breadcrumb
ca: Mostra el fil d'ariadna

en: Content Bottom
ca: Contingut inferior

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Enable or disable the display of certain page elements.
ca: Habilita o inhabilita la visualització d'alguns elements de les pàgines.

en: Sponsor
ca: Patrocinador

en: Start Page
ca: Pàgina d'inici

en: Subscribe to @feed-title
ca: Subscriu-te al @feed-title
