OpenFed CMS Theme (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Read more
ml: കൂടുതൽ വായിക്കുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
