OpenFed CMS Theme (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Content
os: Мидис

en: File
os: Файл

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Label
os: Нысан
