Openfed CMS Theme (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Multiple select
sq: Zgjedhje shumëfishe

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: Enable or disable the display of certain page elements.
sq: Aktivon ose ç'aktivon shfaqjen e një elementi të caktuar të faqes.
