Openfed CMS Theme (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Password
ug: پارول

en: Label
ug: بەلگە

en: Top
ug: ئۈستى

en: Text
ug: تېكىست

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Tabs
ug: جەدۋەل
