OpenFed CMS Theme (7.x-1.1) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Content
fy: Ynhâld

en: Date
fy: Datum

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Navigation
fy: Navigaasje

en: You are here
fy: Jo binne hjir

en: Subscribe to @feed-title
fy: Abonnearje op @feed-title
