OpenFed CMS Theme (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: File
oc: Fichièr

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Password
oc: Senhal

en: Multiple select
oc: Causida multipla

en: Label
oc: Etiqueta

en: Top
oc: Naut

en: Text
oc: Tèxte

en: Bottom
oc: Bas

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Messages
oc: Messatges

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Tabs
oc: Onglets

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Enable or disable the display of certain page elements.
oc: Activar o desactivar l'afichatge d'unes elements de las paginas.

en: Subscribe to @feed-title
oc: Soscriure a @feed-title
