OpenFed CMS Theme (7.x-1.2-rc1) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: File
ar: ملف

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Multiple select
ar: اختيار متعدد

en: Label
ar: التسمية

en: Top
ar: الأعلى

en: Text
ar: نص

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Tools
ar: الأدوات

en: Messages
ar: الرسائل

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Enable or disable the display of certain page elements.
ar: فعل أو عطل عرض عناصر معينة بالصفحة.

en: Subscribe to @feed-title
ar: الاشتراك في @feed-title
