OpenFed CMS Theme (7.x-1.2-rc1) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Read more
cs: Číst dál

en: File
cs: Soubor

en: Date
cs: Datum

en: Password
cs: Heslo

en: Multiple select
cs: Vícenásobný výběr

en: Label
cs: Popisek

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Navigation
cs: Navigace

en: Tools
cs: Nástroje

en: Messages
cs: Zprávy

en: You are here
cs: Jste zde

en: Tabs
cs: Záložky

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Enable or disable the display of certain page elements.
cs: Povoluje nebo zakazuje zobrazení určitých elementů stránky.

en: Subscribe to @feed-title
cs: Prihlásit se k odběru @feed-title
