OpenFed CMS Theme (7.x-1.2-rc1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Read more
eo: Legu pli

en: File
eo: Dosiero

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Multiple select
eo: Multopa elekto

en: Label
eo: Etikedo.

en: Text
eo: Teksto

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Enable or disable the display of certain page elements.
eo: Ŝaltu aŭ malŝaltu montron de specifaj paĝaj elementoj.
