OpenFed CMS Theme (7.x-1.2-rc1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Label
hy: Պիտակ

en: Top
hy: Վերև

en: Text
hy: Տեքստ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Tools
hy: Գործիքներ
