OpenFed CMS Theme (7.x-1.2-rc1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: File
ro: Fișier

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Password
ro: Parolă

en: Multiple select
ro: Selecţie multiplă

en: Label
ro: Etichetă

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Navigation
ro: Navigator

en: Tools
ro: Instrumente

en: Messages
ro: Mesaje

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Tabs
ro: Taburi

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Enable or disable the display of certain page elements.
ro: Activează sau dezactivează afişare unor anumite elemente din pagină.

en: Subscribe to @feed-title
ro: Abonare la @feed-title
