OpenFed CMS Theme (7.x-1.2-rc1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Label
ur: عنوان

en: Text
ur: متن
