OpenFed CMS Theme (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Read more
et: Loe edasi

en: File
et: Manus

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: Multiple select
et: Mitme valimine

en: Label
et: Nimetus

en: Top
et: Ülesse

en: Text
et: Tekst

en: Bottom
et: Alumine

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: Tools
et: Tööriistad

en: Messages
et: Sõnumid

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Tabs
et: Sakid

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Enable or disable the display of certain page elements.
et: Teatud lehe elementide kuvamise lubamine või keelamine.

en: Subscribe to @feed-title
et: Liitu @feed-title vooga
