OpenFed CMS Theme (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Read more
fi: Lue lisää

en: File
fi: Tiedosto

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Password
fi: Salasana

en: Multiple select
fi: Monivalinta

en: Label
fi: Tunnus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Text
fi: Teksti

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Tools
fi: Työkalut

en: Messages
fi: Viestit

en: Content Top
fi: Sisältölohkon yläosa

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Enable or disable the display of certain page elements.
fi: Valitse näytettävät elementit.

en: Subscribe to @feed-title
fi: Tilaa RSS-syöte aiheesta @feed-title
