OpenFed CMS Theme (7.x-1.2) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Read more
fil: Magbasa pa

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Password
fil: Hudyat

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan

en: Navigation
fil: Paglalayag
